KONST / Litografier / Färglitografier 15053376
nr 1505 3376
Ulf Rahmberg
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 3 st, Triptyk. Erotiska motiv. Signerad, färglitografi, numrerad 68/200, bildmått. 37x35 cm. Bladets mått. 51x46 cm, lösa blad i mapp
Kondition: Något gulnade blad, fläck
Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 november 2022
kl 19:07:40
100 kr
150 kr
Ulf Rahmberg
Läs mer om Ulf Rahmberg